طراحی و بهینه سازی
وب سایت
MeeZ | مییز

طراحی، توسعه و بهینه سازی وب سایت

برای فروش محصولات و معرفی خدمات

وب سایت …؟! از کجا شروع کنیم

استارتاپ ها که اغلب با کارآفرینی و خلاقیت همراه اند در مرحله اول نیاز مبرم به یک وب سایت دارند تا بتوانند خود را معرفی و فعالت های خود را برای مخاطبین شرح دهند. وب سایت به موجب داشتن زیرساختی گسترده و ویژگی های گرافیکی بسیار جداب می تواند با کمترین هزینه بهترین گزینه در معرفی کسب و کار و فروش محصولات باشد.

لذا برای داشتن یک وب سایت قبل از هر چیز ضرورت دارد اطلاعات مقدماتی از امکانات، قابلیت ها و نحوه شروع و انجام پروژه کسب نماییم تا بتوانیم برنامه ریزی های لازم برای سپردن پروژه به یک مجری درست و متعهد داشته باشیم.

بعد از این می بایست اطلاعات، مطالب و دیتای مورد نظرمان را که می خواهیم در وب سایت خود قرار دهیم جمع آوری و دسته بندی کنیم و از این طریق از هدر رفتن هزینه و زمان ممانعت کنیم.

هر وب سایت بعد از طراحی نیاز به بروزرسانی و فعالیت دارد تا بتواند زنده بماند! یعنی در عرصه اینترنت و گوگل از رنکینگ و امتیاز بهتری برخوردار شود این موضوع کمک می کند وب سایت شما مخاطبین بیشتری را به سمت خود جلب نماید و مؤترتر واقع گردد.

طراحی فروشگاه اینترنتی


نمونه طراحی های وب سایت

هاست، مقدار فضای حافظه ای که وب سایت شما در آن ذخیره می شود و سرور کامپیوتر قدرتمندی است که همیشه روشن و آنلاین است تا فضای هاست شما را مهیا کند.

دامنه یک اسم خاص است که در واقع یک آی پی و آدرس می باشد و هر گاه دامنه در مرورگر فراخوانی شود از طریق آدرس آی پی هاست به مرورگر متصل می شود.

هر وب سایتی نیاز به مخاطب دارد تا بتواند مؤثر واقع شود. این امر از طریق بالا بردن امتیاز گوگل فراهم می شود لذا تکنیک های بهینه سازی وب سایت می تواند امتیاز وب سایت شما را در گوگل ارتقا دهد.